Iсторії успіху

Реальні історії від першої особи
Олег Гордєєв
Chief Operating Officer
"Мені потрібні цікаві і складні завдання! З викликом! - розповідає Олег. - У нас нескінченний кайдзен! Ми постійно оптимізуємо процеси в компанії, покращуємо продукти. У нас немає бюрократії, ми швидко приймаємо рішення, тестуємо наші гіпотези. Так, іноді ми помиляємося, робимо висновки і рухаємося далі!"
Ще
Олег прийшов в компанію 7 років тому, коли потрібно було заново переписати велику внутрішню ERP-систему. Тобто стояло завдання набрати нову команду і обережно переписати складну систему, бо будь-які зміни могли критично вплинути на продукт компанії. Якось Олегу навіть довелося ночувати у відділі Customer Support, щоб вчасно відновити базу після одного з невдалих оновлень системи. Але ми впоралися!) Наразі нова система вже працює і приносить свій профіт, при цьому ми продовжуємо її вдосконалити.

З 2017 по 2018 Олег обіймав посаду Chief Product Officer і керував цілою серією внутрішніх продуктів.

З 2019 Олег - Chief Operating Officer. У зоні його відповідальності: ефективна робота академік бізнесу і сервісних підрозділів.

Попереду - багато нових складних завдань і це тільки початок.
Наталія Панченко
керівниця проекту Translate
Наталія прийшла до Govitall на позицію Acquisition Manager у 2016 р. Її завданням було створити команду з нуля та перезапустити платні канали маркетингу компанії.
Ще
У 2017 р. Наталія очолила команду маркетологів, обійнявши посаду Marketing Director. З колегами вони змінили маркетингову стратегію компанії, що вплинуло на розвиток маркетингу та суттєве збільшення revenue.

У 2019 р. Наталія брала безпосередню участь у зміні структури компанії. Відділу маркетингу як такого більше не існувало, а всі маркетологи розділилися на проектні команди. Це був етап швидкого росту компанії і справжній виклик для всіх, але це дало чудові результати.

Наприкінці 2019 р. Наталія очолила відділ R&D, коли компанія почала шукати нові царини та можливості для масштабування бізнесу. Але пандемія 2020 р. призвела до того, що цей проект було тимчасово закрито, а Наталія пішла з компанії, бо не бачила можливостей для свого подальшого професійного розвитку.

Але 2021 року Наталія повернулась до Govitall та очолила проект Translate. Отже привіт, нові виклики, амбіційні завдання та професійний розвиток!

А для нас це стало ще одним доказом того, що наша компанія – не просто місце для роботи, але й середовище однодумців, куди люди повертаються.
Ірина Коляденко
Product Marketing Manager
“Люблю свою команду і з задоволенням ходжу на роботу! Люди – моя сила!”, - тішиться Іра.
Ще
Іра прийшла до Govitall у 2019 році на позицію Junior Product Manager. Її відповідальністю була царина Paraphrasing. Вона швиденько розібралася з першими викликами і вже через півроку отримала нову посаду - Product Marketing Manager та ще одну царину – Academic.

А через півроку вона зайнялася ще й Admission, і таким чином охопила весь продуктовий маркетиг напрямку Go Unit. Ці царини включають повний цикл навчання і здобуття наукового ступеню: ми допомагаємо студентам від етапу вступу в коледж/універ до написання дисертацій.

Наразі Іра з командою розробляють глобальні плани на майбутнє. "Хоча я давно знаю всі ці царини, кожного разу знаходжу для себе щось новеньке, що мені цікаво та драйвить. Можна сказати, що я – фанат своєї роботи!", - ділиться емоціями Іра.
Євген Гриневич
SEO Tech Lead
“Я кайфую від цього!”, - ділиться своїми емоціями Євген. За 7 років роботи в компанії він досконало вивчив цей напрямок: завзято боровся з постійними нововведеннями Google, долав алгоритми та підтримував ранжування сайтів. У 2016 р. він обійняв посаду SEO Team Lead, а у 2020 – став SEO Tech Lead.
Ще
Євген прийшов до компанії у 2014 р. на посаду SEO-спеціаліста в команду academic education. Попри те, що в компанії можна розвиватись у будь-якому напрямку – ми підтримуємо подібні ініціативи наших колег, він впевнено і назавжди обрав собі саме царину SEO і вдосконалював свої навички та вивчав нові інструменти просування.

"Мені подобається, що в компанії відсутня бюрократія та надмірній контроль. Захоплює людяність керівництва по відношенню до співробітників. А також те, що у будь-якій ситуації, навіть якщо ти помилився, можна почати з початку, або спробувати щось зовсім нове", - каже Євген.
Андрій Красовський
SEO-спеціаліст
“Крута, дружня команда – я без неї нікуди. Всі як один згуртовані, завжди готові допомогти. Також я ціную, що в компанії мінімум бюрократії, і я завжди можу отримати все необхідне”, - каже Андрій.
Ще
Андрій Красовський, SEO-спеціаліст напрямку mental health, знає, як з нуля створити онлайн-платформу, що за пів року опиниться на другій сторінці в видачі Google.

Андрій прийшов до компанії у вересні 2020. Його завданням було створення та просування сайту одного з флагманських проектів компанії. Все, що мав Андрій на старті, – лише домен. Це був справжній професійний виклик, тому що ринок дуже конкурентний: великі компанії, великі бюджети, великі можливості. Протягом 6 місяців він самостійно долав алгоритми Google та тестував різні інструменти. І йому вдалося! Про проект навіть писали найавторитетніші світові медіа: Vogue, New York Times, Oprah Magazine.

Але Андрій не зупиняється на досягнутому – наразі перед ним нові амбіційні виклики. І увійти в топ по ключовим словам та опинитися на першій сторінці в Google – це лише тільки початок.
Василь Романенко
Copywriter tech lead
Василь прийшов у Govitall 9 років тому, коли ще вчився у виші. Це була перша компанія у його кар’єрі, тож усі задачі були цікавими та драйвили. Василь займався копірайтингом для нашого напрямку education.
Ще
2015 року Василь зрозумів, що "засидівся": хотілося спробувати себе в іншій компанії та у новій царині. Він встиг попрацювати в SEO і front-end розробці, але все ж повернувся до витоків, тобто до контенту - за покликом серця.

2018 року він повернувся до Govitall, з багажем досвіду і нових знань, і тепер йому вже було з чим порівняти. "У Govitall я звик до атмосфери свободи та довіри, мінімуму контролю. Я вмію бути ефективним, коли наді мною не стоять "з палкою". Виконую поставленні задачі і без жорсткого контролю та вмію керувати своїм часом", — каже Василь.

Василь повернувся на ту ж саме посаду копірайтера, але приніс чимало нових ідей, які йому дали можливість реалізувати. І вони вистрілили!

2020 року Василь став Copywriter tech lead, але він все ще має багацько ідей та готовий до нових кар’єрних звершень.
Олег Шовтута
дизайнер
“Мені подобається, що у Govitall я можу розвиватися в тому, що мені цікаво, та завжди знайти те, що шукаю. Я ціную компанію за атмосферу, відкритість, людей та команду”
Ще
У Олега унікальний бекграунд та цікавенна історія. За 7,5 років він встиг спробувати себе в різних сферах: прийшовши до компанії на позицію Customer Support Representative, працював у Quality Assurance Department, очолював Customer Support Department та нарешті отримав посаду Operations manager. І це лише протягом 6 років!

Але щастя було неповним – Олег марив дизайном, навіть самостійно навчався. І нарешті наважився спробувати себе у абсолютно новому амплуа. Не обійшлося без перешкод, але мрія була сильніше за будь-які перепони – Олег отримав бажану посаду дизайнера! Більше року він займається тим, що він любіть, і що його неймовірно надихає.

"Я і далі розвиватимуся в дизайні та шукатиму цьому застосування в компанії, буду рухатися разом із Govitall", - натхненно розповідає Олег.
Яна Петренко
Product Owner
Не в кожної дівчини є сформований список цінностей, та ще й такий, як у Яни Петренко, Product Owner у команді Growth team!
Ще
Яна вже мала досвід створення власного стартапу, коли прийшла до Govitall у 2020. На посаді Junior Marketing Manager у Product team вона відповідала за утримання існуючих клієнтів, де мала змогу тестувати різні гіпотези. Це був справжній виклик. Але вона швидко включилась в усі процеси, та прокачала не тільки свої hards, але й softs.

"Маю продуктове мислення та мрію зробити з нашого продукту love mark! Мені подобаються стратегічні та аналітичні задачі, які вимагають уваги до цифр та деталей, поєднуючись з творчими викликами і нестандартним підходом," - каже про себе Яна. Яна пробувала себе в різних царинах: експерементувала з веденням сайтів, займалася копірайтингом та e-mail маркетингом, навіть трохи верстала.

Нещодавно Яна стала Product Owner у новоствореній команді Growth team. "Це велика відповідальність і я дуже вдячна компанії за довіру! Для мене це можливість спробувати щось нове і безпосередньо впливати на результат", - тішиться Яна.

Growth team займається еквізішеном, тестом нових воронок, створенням нових і підтримкою старих брендів, а також кайфує від того, що робить, керуючись принципом - be a little extra і 110% віддачі. "Я прийшла до Govitall через спільні цінності - ще на першій співбесіді я побачила, що в нас вони збігаються. І рада працювати з командами класних спеціалістів, які надихають мене на розвиток і рух вперед".
Є питання? звертайтеся:
Марія Жуковська
Recruitment Team Lead
Email:
[email protected]
Телефон: 
+38 (093) 908 89 46 / +38 (093) 379 74 75

Наші плюшки

Дозвілля
Робота
Ми за здоровий спосіб життя!
Компенсуємо витрати на медичну страховку і зайняття спортом. В офісі проводимо йогу і медитації, а ще у нас є футбольна команда і корпоративний психолог.
Технологічний і зелений офіс
Наш офіс - зручний відкритий простір, що має багато комфортних зелених зон для роботи, а також кава-поінти.
Уроки англійської і бібліотека
Для усіх співробітників компанії доступні безкоштовні уроки англійської і корпоративна бібліотека з новинками профільної літератури.
Ще
Відпочинок і розваги в офісі
У нашій комфортній лаунж-зоні можна відпочити або поїсти в затишній їдальні, а також відволіктися від робочих завдань в зоні активних розваг, де є playstation, настільний теніс і футбол.
Яскраві корпоративи і тімбилдинги
Ми з величезним задоволенням не лише працюємо разом, але і відпочиваємо. Відриваємося на відмінних вечірках, ходимо в походи і виїжджаємо на велопокатушки, влаштовуємо кіно-вечори з кальяном в офісі.
Власна парковка
У нас є власна крита та безкоштовна вело- і автопарковка (із зарядкою для електромобілів). А також наші співробітники можуть користуватися корпоративними електросамокатами і велосипедами.
Мінімум бюрократії і плоска ієрархія
Наші менеджери відкриті до комунікації із співробітниками, обговоренню і реалізації кращих ідей.
Необмежений професійний розвиток і кар'єрне зростання
Ми допомагаємо колегам правильно збудувати, спланувати і реалізувати свій professional development plan.
Відвідування профільних заходів
Компанія компенсує оплату профільних конференцій, семінарів, курсів і інших заходів, які проходять в Україні і закордоном.
Ще
Внутрішнє навчання
Ми проводимо навчальні заходи для співробітників у сфері маркетингу і IT. Для цього ми запрошуємо як внутрішніх, так і зовнішніх спікерів.
Оплачувана відпустка і лікарняні
Компанія компенсує відпустку і лікарняні в повному обсязі.
Гнучкий графік роботи
Наші хлопці можуть самостійно планувати свій робочий час. У нас немає обмеженого періоду на обід і можливість роботи з дому.